Maagiline kuukivi

Kuukivi on naiselikkuse kristall
Kuukivi on naiselikkuse kristall

Omadused: emotsioonide tasakaal, tajud, naiselikkus, isiklik vägi, selgeltnägemine, uni, rahu, suhted, ennustamine.

Kuukivi on uute algatuste kristall. Kuukivi on rahulikkuse, õnne ja emotsioonide tasakaalu looja.  Toob alateadvuses oleva teadvusse. Suurendab intuitsiooni , selgeltnägemise võimeid ja ühendust oma väega. Edendab empaatiat, toetab inimestevahelist armastavat suhtlemist ja abistab naisi oma naiseliku veetluse suurendamises.

Mõjub rahustavalt, kui kiputakse reageerima liiga ägedalt. Vastuvõtlik. Passiivne ja naiseliku energiaga täidetud kivi. Tasakaalustab mehelikku ja naiselikku energiat.

Kaalium-naatrium-alumiiniumsilikaat. Läbikumav sinaka läikega värvitu või kollakas. Esineb ka valgeid, virsikuvärvi, punakaid ja rohelisi kive. Kuulub põldpagude hulka.

Levinumad leiukohad on India ja Sri Lanka.

Et kuukivi on alati seostatud Kuu, viljakuse, emaduse ja naiselikkuse jõuga, kaitseb ta eelkõige naissuguelundeid vastavate haiguste eest, aidates ka sünnitamisel ja vähendab menstruatsioonivaevusi.

Kuukivi on eriliselt naiseliku energiaga kivi, mida juba iidsetel aegadel kasutati naiste müsteeriumides. Samas on ta ka armastajate kiviks, lepitades armunute tülid, suurendades naiste veetlust ja kutsudes armastajaid üksteisele lähemale. Ühtunud paar aga sümboliseerib joogide kõreimat eesmärki, mehelike ja naiselike energiate ühtesulamist. Kuukivi reageerib Kuu faasidele. Ta on kõige tugevam täiskuu ajal ning imab siis endasse lootuse, külluse, uuestisünni ja tarkuse jõudu. Vana kuu ajal aitab kuukivi pöörduda sissepoole, jätta seljataha kõik vana ja oma küsimustele unenägudest vastuseid leida. Kuukivi salapärane läige sümboliseerib hinge kasutamata võimalusi, kosmilist emakat, kust kõik alguse saab. Temas on samasugust ilu kui last ootava ema kiirguses.

Kuukivi on tihedalt seotud tundekehaga. Ta aitab teadvustada enda ja oma lähedaste tundeid ja tasakaalustab tundeelu liigset erksust. Ta aitab inimesel oma tunnete olemusega nõustuda ja rahustab tormist meelt. Kuukivi avardab ühemõõtmelist, ainult mõistusel põhinevat mõtteviisi ja pehmendab raskeid käitumismalle. Ta sobib inimestele, kes tahavad saada teadlikku ühendust oma intuitiivse poole ja tunnetega. Kuukivi õpetab, et südamesoovid täituvad siis, kui kuulatakse oma tundeid ja lastakse neil elule oma mõju avaldada.

Kuukivi on isiklik kivi, see tähendab, et kivi hoitakse personaalses kasutuses ja ei jagata teistega.

Isikliku kivina peegeldab inimest, kes seda kannab, et paremini mõista asjade tegelikku olemust.

Samuti abistab ka mehi oma emotsioonide väljendamisel, rahustab hüperaktiivseid lapsi ja aitab unetuse korral.

Füüsilised vaevused: viljakus, emadus, rasedus, menstruatsioonivalud, suguelunditega seotud haigused, hüperaktiivsus, närvilisus, hormoonide tasakaalustamine, unetus

Energiakeskused: kolmas silm, kroonkeskus

Näärmed: käbinääre

Sodiaagimärk: Vähk, Kaalud, Skorpion, Kaksikud

Planeedid: Kuu

Element: vesi

Hea teada! Kui sul pole sama sodiaagimärk, siis vali sobiv kivi tema omaduste või meeldimise järgi. Siin ei ole vastunäidustusi, sest kristallienergiad resoneeruvad iga inimesega personaalselt, aidates tasakaalustuda just sellel, mida inimene parasjagu vajab.

Oma naiseliku väe, intuitsiooni ja tarkuse, meenutamiseks soovitame kivi kanda endaga kaasas ja eriti täiskuu ajal, kui kuukivi energiad on kõige aktiivsemad.

Allikad: kristallihaldjad.ee , loitsukeller.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga