Must turmaliin – Schörl

Must turmaliin

Ülim kaitse kristall, juhib negatiivse energia kehast välja. On nagu kilp, mis kaitseb kahjulike psüühiliste mõjude eest. On hea inimestele kel tuleb viibida raskeid ja halbu tundeid täis keskkonnas, sest et neutraliseerib ja likvideerib negatiivseid emotsioone ( viha, armukadedust, ärevust, hirme, minevikuvalu, väärtusetuse tunnet vms). Kristall õpetab kuidas hoida hinge sisemist valgust ka kõige pimedamas ümbruskonnas. Suurendab vitaalsust, rõõmu ja positiivset suhtumist.

Kaitseb elektromagnetkiirguse eest.

Tugevdab immuunsüsteemi.

Väga hea kristall tervendajatele abistades tervendustöös. Aura välja tugevdamine, tervendamine ja karma võlgade lahendamine.

Kandes nahaga kontaktis, aitab kaitsta valede valikute, otsuste ja inimeste eest.

Vaimne mõju: loob tasakaalu ja ühendab materiaalse ja vaimse tasandi. Suurendab inimese kiirgust ja valgusjõudu, andes suurema tundlikkuse ja mõistmise.

Turmaliin on seotud armastusega – õnn ja võidud armastuses. Kristall on seotud tantristlike energiatega, mis aitavad transformeerida seksuaalset energiat. Soodustab abielu ja laste sünnitamist. Meestel tugevdab potentsi.

Must turmaliin koos tiigrisilmaga autos, kaitseb raskekujuliste autoõnnetuste eest.

Turmaliin on šamaanide kivi, mis toob kaitse rituaalide ajal, suudab osutada hädade põhjusele ning näidata sellest väljapääsu.

Hooldamine: pese voolava vee all ning lae päikese- ning kuuvalguses.

Naiselik yin energia.

Allikad:

http://kristallihaldjad.ee/lihvimata/209-turmaliin-must-toorkivi.html

http://latene.ee/must-turmaliin-221.html

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga