Püriit

Püriit tähendab tuline (kr.k. – „tuli”), sest kivi pihta lüües tuleb sellest sädemeid.

Püriit

Püriit on väga positiivse energiaga kivi andes elujõudu, tahtejõudu ja usku endasse. See on tugevatoimeline kaitse kristall, mis aitab kaitsta vaimsete rünnakute eest. Aitab üle saada hirmudest ja ärevusest.

Kaitseb ka inimese kodu ja töökohta. Toetab äritegevust ja toob edu.

Kui oled kaua aega haige olnud ja arstid ei suuda leida põhjust, siis kandes püriiti aitab see kristall arstidel või sinul endal õige põhjuse leida ja tervenema hakata.

Tasakaalustab paremat ja vasakut ajupoolkera – loogikat ja loovust. Parem õppimisvõime ja intellekt. Kristall toob esile andeid ja varjatuid hingevõimeid.

Küllusekivina toob head õnne ja raha. Püriiti on aetud segi kullaga, mistõttu nimetatakse teda mõnikord ka kassikullaks.

Raviv toime: kandes Püriiti talismanina kaelas, aitab see kristall hingamisprobleeme tervendada ja suitsetamisest loobumisel mürke kopsudest välja viia.

Energiakeskused: päikesepõimik, aga ka juurkeskus

Näärmed: kõhunääre ehk pankreas

Sodiaak: Eriliselt head õnne toob Lõvidele ja Neitsitele ärilist edu. Hiina horoskoop: Tiigritele mõjub tasakaalustavalt ja aitab neid hoida endale tekitatud õnnetuste eest. Eriliseks õnne talismaniks on Tiigritele kes on sündinud 2010 aastal.

Planeet: Päike

Element: tuli

Värv: kuldne, messingkollane, kollane või hall. Läbipaistmatu.

Allikad:

http://kristallihaldjad.ee/lihvimata/151-puriit-toorkivi-kuubik.html

https://et.wikipedia.org/wiki/P%C3%BCriit

https://www.loitsukeller.ee/kirjeldus-puriit

http://latene.ee/p%C3%BCriit.html

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga